full
image
#666666
http://bitofix.lt/wp-content/themes/bitofix/
http://bitofix.lt//
#E6831B
style2

Paslaugos

Teikiame platų spektrą pastatų priežiūros ir energijos valdymo paslaugų. Kiekvienam klientui pritaikome unikalius jo poreikius atitinkančius sprendimus ir pasirūpiname visais jų įgyvendinimo klausimais.

Inžinerinių sistemų priežiūra

Prižiūrime visų tipų inžinerines sistemas – nuo šildymo ir vandens sistemų iki elektros instaliaciijos ir priešgaisrinių sprendimų. Mūsų patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai laiku atliks reikiamus darbus ir Jūsų inžinerinės sistemos veiks nepriekaištingai.

Prižiūrime tiek mūsų specialistų sumontuotą, tiek pastate jau įrengtas sistemas. „BitoFix“ darbuotojai įvertina įrangą ir jos darbo našumą atsižvelgdami į kliento poreikius bei kaštus. Patarsime Jums kaip ją eksploatuoti efektyviau.

Šią paslaugą teikiame: PC „Panorama“, parduotuvėms „Norfa“, Ogmios Centrui ir kitiems mūsų klientams.

Inžinerinių sistemų montavimas

Projektuojame ir montuojame visų tipų inžinerines sistemas. Klientui pageidaujant jas galime sumontuoti pagal jau parengtą projektą.

Bendradarbiaujame tik su patikimais partneriais. Jūsų pastate įdiegsime pažangius, efektyvius ir saugius „Panasonic“ šilumos siurblius ir kondicionierius, „Buderus“ šildymo katilus, „Solet Technologies“ saulės kolektorius ir kitas inžinerines sistemas.

Mūsų įrengtomis inžinerinėmis sitemomis naudojasi: PC „Panorama“, parduotuvės „Norfa“, Ogmios Centras ir kiti mūsų klientai.

Komercinio nekilnojamojo turto priežiūra

Kvalifikuota „BitoFix“ darbuotojų komanda užtikrina pastato ir jame įrengtų inžinerinių sistemų techninę priežiūrą bei efektyvų energijos valdymą. Mūsų specialistai sudaro profilaktinio inžinerinių sistemų tikrinimo grafiką ir laiku atlieka numatytus darbus.

Vykdome pastatų techninės būklės analizę ir pašaliname atsiradusius gedimus. Taip savo klientams padedame sumažinti gedimų ir avarijų riziką bei išsagoti nekilnojamojo turto finansinę vertę.

Remonto darbai

Atliekame vidaus ir išorės pastatų apdailą namuose, butuose, biuruose ir komercinės paskirties objektuose. Patyrę „BitoFix“ darbų vadovai patars kaip kokybiškai ir mažiausiomis sąnaudomis išspręsti pastato ar patalpų technines problemas, suplanuos darbų eigą ir garantuos jų atlikimą laiku.

Konsultavimas pastatų priežiūros ir energijos valdymo klausimais

Nežinote, kokios mūsų paslaugos Jums atneš daugiausiai naudos? Susisiekite su mumis ir asmeniškai Jums pristatysime visas „BitoFix“ teikiamas paslaugas. Jūs sužinosite, kurie pastatų priežiūros ir energijos valdymo sprendimai, yra efektyviausi ir generuoja didžiausią gražą.

Padėsime sumažinti šildymo išlaidas individualiame name, daugiabutyje, komercinės arba pramoninės paskirties pastatuose. Įvertinsime galimybes pašalinti pastato trūkumus, defektus ir jame įdiegti efektyvius įrenginius. Patarsime, kokie inžineriniai sprendimai geriausiai patenkins Jūsų lūkesčius ir kaip efektyviausiai juos įgyvendinti.

Konsultuojame statančius A, A+ arba aukštesnės energinės klasės pastatus. Tokie namai naudoja itin mažai išorinės energijos arba yra visai nepriklausomi nuo elektros arba šilumos tiekimo. Be to, patarsime, kaip efektyviai pasitelkti atsinaujinančios energijos šaltinius.

Investuokite į efektvų energijos panaudojimą!Rekomendacijos

„Įmonė pasižymi greitu reagavimu į avarijas bet kuriuo paros metu, atliekamų darbų kokybe, susitvarko ir su sudėtingais inžinerinių sistemų gedimais.“

/ Ogmios Centras

„Visi darbai atliekami kokybiškai ir laiku, todėl UAB „BitoFix“ mes pasitikime ir rekomenduojame klientams rinktis šios įmonės paslaugas.“

/ Merko Statyba

„UAB „BitoFix“ pasižymi greitu problemų sprendimu, taip pat nuosava avarinė tarnyba užtikrina greitą reagavimą visą parą į įvairaus pobūdžio avarijas ir sutaupo pastatų priežiūros kaštus.“  

/ Norfa

„Perdavę statinių ūkio priežiūrą UAB „BitoFix“ daugiau laiko galime skirti savo klientų aptarnavimui. Esame patenkinti, kad „BitoFix“ personalas yra mandagus, paslaugas atlieka profesionaliai ir palaiko ryšį su mūsų nuomininkais. Labai greitai ir operatyviai sprendžia visas iškilusias problemas.“

/ Panorama

Mūsų draugai ir partneriai

Dar geriau pasirūpinti mūsų klientais mums padeda:

 

Mes mielai dalinamės savo sukaupta patirtimi. Maloniai kviečiame susisiekti

Susisiekime!

 

 

default
Loading posts...
link_magnifier
#666666
off
fadeInDown
loading
#666666
off